Challenger rezultati

ŽENE

Pl. Bib Surname, name Club Sx Time
1 199 Kaligari Hek Mihaela F 3h15’34
2 113 Sandrić Ana SRK PULS F 3h16’36
3 107 Jolič Barbara Pustolovec Rajd F 3h22’43
4 160 Bučić Maja IND F 3h50’28
5 154 Đorđević Maja F 3h52’34
6 129 Košeto Sandra Ak Maximvs Poreč F 3h52’36
7 151 Hribar Anica F 3h58’03
8 149 Stanić Jelena Wheels on the Run F 4h03’43
9 147 Fištrek Željka OK Kapela/ZTŠ F 4h05’44
10 146 Jergović Šindler Ivana AK Sljeme F 4h05’44
11 109 Martinović Sandra Bosonogo društvo F 4h06’07
12 112 Pilat Natali F 4h10’18
13 140 Dorić Tijana NIP Team F 4h11’34
14 191 Ćoso Zugan Višnja srk Rika F 4h12’14
15 127 Černeka Jacin Rahela Olimpik Umag F 4h15’26
16 194 Jazvić Mioković Marija F 4h28’13
17 124 Jurčić-Matošević Lara Run & Fun F 4h30’01
18 157 Alavuk Pustijanac Bojana DSR Run&Fun F 4h30’02
19 125 Velkavrh Damijanić Nina DSR Run&Fun F 4h30’02
20 182 Peršić Monika TK Albona Extreme F 4h31’59
21 131 Stanić Suzana ZTŠ / OK KAPELA F 4h32’52
22 148 Vujnović Martina SRK Baraber F 4h33’23
23 122 Rosandić Jelena Supernonići F 4h33’45
24 187 Marinac Nives KIBNR F 4h59’06
25 121 Gotesman Žuža DSR Run&Fun F 4h59’54
26 143 Pajnić Olga OK Kapela/AK Forca F 5h11’27
27 193 Berženji Sanda AK Forca i OK Kapela F 5h11’41
28 180 Čorko Meštrović Irena OK Kapela, AK Forca F 5h11’47
29 179 Rakar Tea Shepavci F 5h17’58
30 106 Berač Mirjana Olimpik Umag F 5h26’35
31 217 Belobrajić Ivana F 5h47’22
32 218 Brenko Sanja F 5h47’32
33 164 Magdić Kardum Ivana SRK Alba F 5h48’10
34 105 Novakovic Lola F 6h16’12
35 104 Čižman Anka F 6h16’16

MUŠKARCI

Pl. Bib Surname, name Club Sx Time
1 145 Radulović Ervin Nacho Vidal napada Buzet M 2h54’19
2 184 Trontelj Luka TK Šmarnogorska naveza M 2h54’37
3 108 Vozila Raul Ind M 2h58’31
4 175 Vukičević Vanja SRK PULS M 2h58’33
5 196 Latić Semir M 2h58’37
6 169 Fabris Igor DRK Šijanska/3Trekera M 3h00’13
7 174 Zupan Gregor Pustolovec Rajd M 3h04’37
8 197 Grižančić Damir K.I.D.S. M 3h09’13
9 200 Hek Goran M 3h15’34
10 138 Pavlin Josip ABACUS / SRK PULS M 3h15’35
11 114 Kilibarda Aleksandar SRK Puls M 3h16’28
12 133 Korotaj Ronald SRK Puls M 3h21’12
13 176 Mirković Denis SRK PULS M 3h22’14
14 173 Klapčić Dragan SRK Puls M 3h26’25
15 172 Moretti Danijel SRK PULS M 3h31’19
16 117 Tomišić Branko SRK Sutivanac M 3h42’36
17 132 Bonaca Damir IND M 3h51’45
18 136 Brečević Eduard Srk Alba M 3h52’31
19 165 Weidlich Stefan Srk Alba M 3h52’46
20 198 Mickov Nebojša SRK Puls M 3h54’48
21 130 Vukmirović Igor Trail Running Croatia/Zagrebačka treking škola M 4h02’51
22 150 Dorić Igor Wheels on The Run M 4h03’45
23 183 Dorotić Igor SRK Alba M 4h03’46
24 141 Deković Daniel Psk Pulaštro M 4h04’17
25 142 Vitasović Vedran NIP Team M 4h04’24
26 111 Benčić Neven M 4h06’07
27 116 Hafner Krešimir AK Maratonjare, Kutina M 4h06’56
28 153 Čop Igor Dothrekki team M 4h07’25
29 171 Racan Kristijan SRK Rika M 4h10’19
30 188 Prodan Teo SRD UZBRDICA M 4h11’04
31 139 Hero Alen NIP Team M 4h11’34
32 103 Ivančić Slaven Zagorje adventure team / Skidaj kile M 4h13’25
33 110 Brečević Dragan IND M 4h13’47
34 126 Kos Alan ind M 4h15’32
35 202 Dejak Dino VK ADRIACO POREČ M 4h16’21
36 219 Dejak Borna M 4h16’21
37 170 Brajković Manuel Dobra kapljica M 4h17’10
38 185 Moranjkić Niki Srk uzbrdica M 4h17’30
39 167 Đokić Igor Srk Alba M 4h17’53
40 161 Suhina Vanja Trail Running Croatia M 4h20’07
41 156 Prenz Igor Run & Fun M 4h27’17
42 155 Španjol Luka KBBXS Adrenalina M 4h27’18
43 181 Mioković Mile Mogu dugo M 4h28’13
44 120 Buić Dejan DSR RUN&FUN M 4h29’01
45 195 Peršić Robi Tk albona extreme M 4h30’48
46 137 Bernardić Branko M 4h32’52
47 166 Lacko Daniel IND M 4h32’58
48 102 Surijan Renato KNAP Team M 4h33’48
49 101 Lisac Filip KNAP team M 4h34’02
50 123 živčić Mladen Supernonići M 4h34’11
51 119 Fable Denis SRK Alba M 4h34’22
52 192 Tus Alesandro SRK RIKA M 4h34’40
53 144 Franković Vlado PD Skitaci M 4h34’47
54 118 Kocijančić Alen M 4h35’42
55 178 Seiter Hrvoje TK Kaezglavom M 4h35’46
56 177 Kireta Hrvoje TK Kaezglavom M 4h35’52
57 128 Košeto Marjan Ak Maximvs Poreč M 4h58’26
58 186 Marinac Robert KIBNR M 4h58’49
59 158 Pauletić Ivan DSR Run & Fun M 5h01’52
60 190 Jurcan Ronald Shepavci M 5h17’43
61 115 Zlatić Karlo Sportbox M 5h21’11
62 152 Bašić Luka Sportbox M 5h21’14
63 135 Salamon Elvis SRK ALBA M 5h26’42
64 201 Turnšek Tilen M 5h27’25
65 189 Hrabar Andrej M 5h27’26
66 134 Draženović Zdravko SRK ALBA M 5h48’06
67 168 Galović Dean SRK Alba M 5h56’12